Σάββατο 24 Νοεμβρίου 2012

ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΑΠΟ ΤΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΤΗΣ ΑΕΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΕΦΗΒΙΚΟ
Πολύ κακό πρώτο ημίχρονο με την ομάδα να μην μπορεί να βρεθεί χωρίς να φταίει για αυτό 100% η αντίπαλος που πραγματικά έκανε ότι μπορούσε για να μην παιχτεί ποδόσφαιρο.Στο δεύτερο κάπου βρεθήκαμε και έτσι 4 γκολ στον ΠΑΝΙΩΝΙΟ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ.
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ
Πολύ καλή η ομάδα μας καλός και ο αντίπαλος.Το τελικο 3-2 υπέρ μας δεν αντικατοπτρίζει την πραγματική εικόνα του παιχνιδιού απο
3-0 σε 3-2 στα τελευταία λεπτά.Λίγη προσοχή στο τελείωμα των φάσεων και δεν υπάρχει πρόβλημα.Ο Ολυμπιακός προσπάθησε μόνο με ατομικές ενέργειες κάποιων πράγματι που ξεχώριζαν αλλά τελικά έφυγε με την αξιοπρεπή ήττα 3-2.