Σάββατο 17 Νοεμβρίου 2012

Νίκη των εφήβων της Αθλητικής Ένωσης Μοσχάτου με 3-1 επι της Ολυμπιάδας.

Το τρίτο γκόλ του Μοσχάτου  με σκόρερ τον Ηλία Χοντα.
Σήμερα το πρωί στο γήπεδο του Μοσχάτου πραγματοποιήθηκε ένας πάρα πολύ καλός αγώνας μεταξύ των εφήβων της Αθλητικής Ένωσης Μοσχάτου και της Ολυμπιάδας όπου νικήτρια ομάδα αναδείχτηκε η ομάδα μας με 3-1.

Οι παίκτες του Μοσχάτου κατάφεραν και λύγισαν την αξιόμαχη ομάδα της Ολυμπιάδας με τρία γκολ το πρώτο στο 38' με τον Ξαγοράρη ( πρώτο ημίχρονο), στο 60' με τον Παππά και το τρίτο του Χόντα με την λήξη του αγώνα .Η ολυμπιάδα μείωσε σε 2-1 εφτά λεπτά πριν το τέλος   και πριν έχασε πέναλτι.
Να σημειώσουμε ότι πλέον η ομάδα μας μετά από αυτή την νίκη μένει πρώτη στην βαθμολογία των εφήβων του ομίλου της.