Πέμπτη 6 Φεβρουαρίου 2014

ΕΣΠΕΔΑ:Προσπάθησε ο Αίολος Ταύρου αλλά γνώρισε την ήττα απο την ΓΑΝΣ Ιρις με 0-3 σετ.

Προσπάθησε για κάτι καλύτερο ο Αίολος Ταύρου στον αγώνα που έδωσε στο γηπεδό του με την ΓΑΝΣ Ιρις στα πλαίσια του πρωταθλήματος της ( Β΄ΕΘΝ.ΕΘ.ΠΕΡ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ)  αλλά δεν κατάφερε να αποφύγει την ήττα με
0-3 σετ(11-25,22-25,19-25)

Η ομάδα της Ιριδας είχε καλύτερη απόδοση και δίκαια πήρε την νίκη.Τα κορίτσια του Δημητρακάκου πάλεψαν
περισσότερο  το δεύτερο σετ το οποίο έχασαν,  αλλά έδειξαν οτι είναι σε καλό δρόμο και ότι μπορούν στους επόμενους αγώνες να παίξουν ακόμη καλύτερα και να πάρουν και επιτυχή αποτελέσματα.