Παρασκευή 17 Οκτωβρίου 2014

Δύσκολα έχασε με 1-0 ο Φωστήρας απο τα Χανιά για την 2η αγωνιστική της Football League

93'
Λήξη του αγώνα! Τα Χανιά παίρνουν τη νίκη με σκορ 1-0 απέναντι στον Φωστήρα, με πολύ δυσκολία κι ενώ οι δύο ομάδες ολοκλήρωσαν το ματς με δέκα παίκτες.
90'
Μπήκαμε στις καθυστερήσεις του ματς.
85'
Μεγάλη ευκαιρία για τα Χανιά με τον Πάγκαλο να βγαίνει τετ-α-τετ, αλλά ο Γκέκας του είπε όχι!
84'
Με δέκα παίκτες και ο Φωστήρας πλέον, με την αποβολή του Μπίρη με δεύτερη κίτρινη.
84'
Κόκκινη Κάρτα - Μπίρης Αλέξανδρος (Φωστήρας)
81'
Αλλαγή για τα Χανιά. Μπαίνει στον αγώνα ο Κανελόπουλος αντί του Τεγούση.
81'
Καλό σουτ του Πάγκαλου, λίγο άουτ η μπάλα.
80'
Διώχνει σε κόρνερ ο Ρίζος το σουτ του Τεγούση.
78'
Κίτρινη Κάρτα - Καραγιάννης Αλέξανδρος (ΑΟ Χανιά)
76'
Αν και με αριθμητικό μειονέκτημα, οι Χανιώτες προηγούνται πλέον χάρη στην κεφαλιά του Μανωλά.
76'
Γκολ - Μανωλάς Κωνσταντίνος (ΑΟ Χανιά)
71'
Δεύτερη κίτρινη και αποβολή για τον Παγώνη, με το 0-0 να παραμένει και τους γηπεδούχους να παίζουν με δέκα πλέον.
71'
Κόκκινη Κάρτα - Παγώνης Τάσος (ΑΟ Χανιά)
69'
Σουτ του Ψυχογιού μετά από λάθος στην άμυνα των Χανίων, αλλά ο Ρίζος είναι σε ετοιμότητα και το βγάζει.
67'
Αλλαγή για τον Φωστήρα. Στη θέση του Τσεμπέσι μπαίνει ο Ποτουρίδης.
60'
Δύσκολη επέμβαση του Ρίζου σε σουτ του Τζεμπέσι.
53'
Σουτ του Γουέλκαμ, μπλοκάρει εύκολα ο Γκέκας. Ανεβασμένος ο ρυθμός στο δεύτερο μέρος.
47'
Διπλή αλλαγή τα Χανιά, Καραλής και Καμινιώτης εκτός, Γκούμας και Ουέλαμ εντός
46'
Ξεκίνησε το β' μέρος...
45'
Ημίχρονο στα Περιβόλια...
44'
Σουτ του Εσόνο, η μπάλα φεύγει λίγο άουτ!
39'
Σουτ του Καραγιάννη, ελάχιστα άουτ η μπάλα
35'
Σέντρα του Καμινιώτη, απομάκρυνε ο Μήτκα
29'
Σέντρα του Εσόνο, κεφαλιά του Πάγκαλου, η μπάλα φεύγει άουτ!
20'
Πατάει καλύτερα ο Φωστήρας στα τελευταία λεπτά, ενώ ένα σουτ του Τσεμπέτσι, αποκρούστηκε από τους αμυντικούς.
9'
Κίτρινη Κάρτα - Τεγούσης Κώστας (Φωστήρας)
8'
Χωρίς φάση ο αγώνας στο ξεκίνημα, περί τα 1.000 άτομα στις εξέδρες.
1'
Ξεκίνησε ο αγώνας στα Περιβόλια!
0'
Οι συνθέσεις

ΑΟ Χανιά (Σ. Παπαδόπουλος): Ρίζος, Παπατζίκος, Καραγιάννης, Μανωλάς, Πάγκαλος, Καραλής, Παγώνης, Καμινιώτης, Σιλιγαρδάκης, Εσόνο, Κρητικός

Φωστήρας (Κ. Βαζέχα):  Γκέκας, Μουστογιάννης, Κρητικός, Μήτκας, Τσεμπέτσι, Τεγούσης, Μεντί, Κακαράς, Γρομητσάρης, Μπίρης, Ψυχογιός

Διαιτητής: Κορδολαίμης (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Σπυρόπουλος (Αν. Αττικής), Κουρομιχελάκης (Πειραιά)

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Featured Post

Το πρόγραμμα των αγώνων του Κυπέλλου Ελλάδος Ανδρών (Α΄ φάση, 3η αγωνιστική)

Για το Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών (Α΄ φάση, 3 η   αγωνιστική) θα διεξαχθούν οι παρακάτω αγώνες: 20/09/2020         Υμηττού (ΠΥΡΚΑΛ) 17.00 ΑΟ Α...