Σάββατο 29 Αυγούστου 2015

Ισοπαλία 1-1 έφερε το Μοσχάτο με τον Μανδραικό στο τέταρτο φιλικό αγωνα του.

Σε αυτό το παιχνίδι βρέθηκαν αντιπαλοι δύο πολύ καλές ομάδες που έδειξαν καλές  αρετές που σίγουρα με την σωστή  δουλειά θα βελτιωθούν ακόμη περισσότερο.

Το πρώτο ημίχρονο έληξε 0-0 με πολύ λίγες χαμένες ευκαιρίες και απο τις δύο  ομάδες.

Στο δεύτερο ημίχρονο οι αντίπαλοι πραγματοποίησαν αρκετές αλλάγές ,πρώτα ο Μανδραικός βρήκε την ευκαιρία στο 58' να ανοίξει το σκόρ κάνοντας το 0-1 με τον Σερέπας έπειτα απο πλάγια σέντρα του Πλαβούκου.

Το Μοσχάτο δεν άργησε να ισοφαρίσει σε 1-1 στο 63' με απευθείας χτύπημα φάουλ εξω απο την μεγάλη περιοχή του Πλέστη.

Την Τετάρτη το Μοσχάτο στο πέμπτο φιλικό της αγώνα θα αντιμετωπίσει την Αμιλλα Περιστερίου