Τετάρτη, 11 Ιανουαρίου 2017

ΕΣΚΑΝΑ:Οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων του Σαββατοκύριακου 14- 15/1 /17


ΣΑΒΒΑΤΟ 14.01.17 
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 17.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ -ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α 
ΚΛ.. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΕΠΠΑΣ Δ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΡΦΑΡΑ ΧΡΟΝΗΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΚΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 17.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΝΑΚΟΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΡΑΠΤΗ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΡΦΑΡΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΠΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ 
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β 
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΄ΛΙΝΑΡΔΟΣ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 12.15 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΣΜΙΔΟΥ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ 
ΑΝ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 19.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.30 ΒΑΡΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΔΑΥΙΔ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 
Π-Ε Β & Γ 
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Β ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΙΜΑ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 19.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Ε Β ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΙΜΑ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑΣ ΖΙΑΚΑ 
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΣYΜΙΑΚΑΚΗ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Π Γ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΛΑΗΣ ΙΙ Π Γ ΚΟΣΜΙΔΟΥ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΣΤΗΡΑΣ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ TEΡKEΣΙΔΗΣ 
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 20.00 ΑΟΝΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 
ΑΝ ΓΚΟΛΦ ΤΥΡΕΑΣ 19.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 13.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Α
ΑΝ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 11.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΥΡΥΑΛΉ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν, ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ 
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 17.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 20.00 ΤΑΤΑΥΛΑ ΒΑΡΗ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 14.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 15.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΎΦ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΝΑΚΟΣ ΑΙΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ ΄18.15 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΚΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 11.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ 
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 15.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ 
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 17.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΜΙΛΩΝΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ 
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 17.45 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 11.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ 
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 10.30 ΒΑΡΗ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΡΦΑΡΑ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΑΡΑΙΣΚ 10.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 09.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 11.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.45 ΠΕΡΑ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΛΙ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 12.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΛΙ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΔΗΜ ΓΛΎΦΑΔΑΣ(ΤΥΡ) 12.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΔΗΜ ΓΛΎΦΑΔΑΣ(ΤΥΡ) 13.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 13.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ XATZHΠAΡAΣKEYA
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 10.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ 
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 11.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15.01.17
ΓΥΝΑΙΚΕΣ 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 19.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΚΑΡΙΚΗΣ ΛΕΚΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 12.10 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΑΡΗ ΑΟΝΑ ΓΑΡΙΝΗ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 13.45 ΠΑΝΑΓΙΝΑΪΚΟΣ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
Α΄ ΠΑΙΔΩΝ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 19.00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 
Β΄Π-Ε 
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΑΡΑΪΣΚ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π Β ΠΕΠΠΑΣ Δ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΠΑΠΑΣΑΡΗ 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Π Β ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΑΛΛΑΣ 
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΒΑΡΗ Π Β ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΠΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ε Β ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΟΛΙΤΗΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Ε Β ΓΑΡΙΝΗ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΜΙΧΑΣ Α 
Γ΄Π-Ε 
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 13.30 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Π Γ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ 
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π Γ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Π Γ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Π Γ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Π Γ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΣΥKKNA 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ ΣΟΦ Π Γ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ 
2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΟΚ Ν., ΣΜΥΡΝΗΣ Π Γ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ 
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Π Γ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ 
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.45 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Γ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Π Γ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΔΑΥΙΔ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Γ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΡΑΠΤΗ ΝΑΖΙΡΗ 
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ 
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΠΡΟΜΙΝΙ 
ΚΛ. ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΝΑΖΙΡΗ 
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ ΣΙΜΑ ΠΡΕΚΑΣ 
ΑΝ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΤΥΡΕΑΣ 10.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΝΑΚΟΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
NEO KΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.15 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ -ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 12.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 10.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΆΚΟΣ
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 11.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΆΚΟΣ
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 10.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 09.30 ΠΕΡΑΜΑ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 09.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 19.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΟΝΑ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑΣ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 15.00 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.30 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 08.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ 
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 12.30 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 15.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

.

.

Με κίνδυνο να χαρακτηριστούμε άσχετοι και προκατειλημμένοι

Με κίνδυνο να χαρακτηριστούμε άσχετοι και προκατειλημμένοι
Όταν έχουμε γράψει τον Οκτώβριο για την παιδική ομάδα μπάσκετ του Πανιωνίου το θέμα με τίτλο << Η αξία που γρήγορα αναγνωρίζεται>> διαβάστε στο http://moshatotaurossporty.blogspot.gr/2015/10/h.html κάτι γνωρίζαμε περισσότερο λόγω της φύσης του επαγγέλματός μας αλλά και της διορατικότητας που μας διακατέχει αφού βρισκόμαστε 40 χρόνια μέσα στα γήπεδα.Με κίνδυνο να χαρακτηριστούμε άσχετοι και προκατειλημμένοι διότι όταν λέμε την γνώμη μας για ένα μπασκετικό θέμα πολλοί μας λένε ότι δεν έχουμε σχέση με το άθλημα διότι προερχόμαστε από τον στίβο και ειναι κατι διαφορετικό .Εκείνο που τους απαντάμε συνεχώς είναι ότι οι αρχές της προπονητικής που μας δίδαξαν οι καθηγητές μας στην σχολή των ΤΕΦΑΑ αλλά και οι καταξιωμένοι διεθνείς προπονητές μας είναι ίδιες είτε σε ατομικό είτε σε ομαδικό άθλημα και φυσικά ότι στην προπονητική πρέπει να διακατέχεσαι κυρίως από φαντασία......................κάντε κλικ στην εικόνα και διαβάστε περισσότερα..

Wear Μ....(Μακρυγιάννη 107-109,Μοσχάτο..έναντι εκκλησίας Μεταμορφώσεως.

Wear Μ....(Μακρυγιάννη 107-109,Μοσχάτο..έναντι εκκλησίας Μεταμορφώσεως.
κάντε κλικ στην εικόνα και διαβάστε περισσότερα.

Wear Μ....(Μακρυγιάννη 107-109,Μοσχάτο..έναντι εκκλησίας Μεταμορφώσεως.

Wear Μ....(Μακρυγιάννη 107-109,Μοσχάτο..έναντι εκκλησίας Μεταμορφώσεως.
Λινατσα και δαντελα!!!! Δια χειρος...wear M!christening art.

Είναι σωστό να κινδυνευω να απολυθώ την στιγμή που έχω είκοσι χρόνια υπηρεσίας

Είναι  σωστό να κινδυνευω να απολυθώ την στιγμή που έχω είκοσι χρόνια υπηρεσίας
Σχολιασμός του Χριστόπουλου Σπύρου πρώην πρωταθλητή των 1500μ στο στίβο στο δημοσίευμα του "on alert" με θέμα Ολυμπιονίκες στο στρατό - Έπρεπε να μπουν τόσοι πρέπει να φύγουν όλοι; ,,,,,,, ΚΑΤΑΛΗΓΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΑΝ ΑΠΑΞΙΩΝΕΤΑΙ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΜΑΣ ΤΟΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΩΝ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΡΙΝΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΔΟΥΝΕ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΤΙ ΟΙ ΠΑΤΕΡΑΔΕΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΔΙΚΟΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟΙ..

ΜΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΥΠΣΓΟΥ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΥ

ΜΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΥΠΣΓΟΥ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΥ
H Πολεμική Αεροπορία μήπως στην περίπτωση της Μονιμοποίσης του Αξιωματικού Υποσμηναγού -Πρωταθλητή Χριστόπουλου Σπύρου φάσκει και αντιφάσκει με σκοπό να μην γίνει αυτή? ......................................................................κάντε κλικ στην εικόνα και διαβάστε περισσότερα.

Διακεκριμένοι αθλητές

Διακεκριμένοι αθλητές
Το διαβάσαμε στο group των διακεκριμένων αθλητών στο facebook μας άρεσε και σας το ξανα δημοσιευουμε.." Οι διακριθέντες αθλητές και όσα αυτοί κατάφεραν να πετύχουν κατα τη διάρκεια της αθλητικής τους καριέρας,ανήκουν όλα στην "αθλητική κληρονομιά" της Ελλάδας.Έπρεπε,εμείς που σηκώσαμε ψηλά τη σημαία μας να το κάνουμε ακόμα μια φορά,σε μια περίοδο που οι αξίες αμφισβιτούνται πλέον ανοιχτά..Ας είναι,λοιπόν,η χθεσινή ημέρα,ημέρα χαράς για όλους μας,στέλνοντας παράλληλα ένα ηχηρό μύνημα,ως μέλη αυτής της πολύπαθης κοινωνίας,σε όλους όσους έχουν χάσει την ελπίδα τους για κάτι καλύτερο..Ας γίνουμε το "καλό παράδειγμα" για ακόμη μία φορα..!"

.

Τα αθλητικά παραλειπόμενα

Contact Us

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

email:jekinamekaliteromoschato@yahoο.com