Κυριακή 9 Απριλίου 2017

Λευκή ισοπαλία ανάμεσα στην Θύελλα Μοσχάτου και την πρωτοπόρο ομάδα της Αμφιάλης που με τον Κωσταντάτο στο τελευταίο λεπτό έχασε πέναλτι και την ευκαιρία για την νίκη.

Ενα πολύ ωραίο αγώνα είχαν την τύχη να παρακολουθήσουν σήμερα το πρωί στο γήπεδο του Μοσχάτου οι φίλαθλοι ων ομάδων  της τρίτης στην βαμολογίας Θύελλα Μοσχάτου και της  πρωτοπόρου ομάδας  της Αμφιάλης,οπου μπορεί να μην είδαν κάποιο γκόλ να επιτυγχάνεται αλλά είδαν πολύ καλές φάσεις για γκόλ αλλά και ένα χαμένο πέναλτι στο τελευταίο λεπτό  για την γηπεδούχο ομάδα με τον Κωσταντάτο.

Το τελικό σκόρ ήταν και το δικαιότερο αποτέλεσμα και για τις δύο ομάδες που προσπάθησαν όσο μπορούσαν για την νίκη

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή09/04/1712:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΡΑΠΤΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)0-0
17.ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή09/04/1712:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-5
18.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή09/04/1712:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)0-3
19.ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή09/04/1712:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)2-0
20.ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή09/04/1712:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)4-1
21.ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή09/04/1712:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)2-3
22.ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή09/04/1712:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)0-0