Wear M.

Wear M.
Η wear M.,εμπνεέται και δημιουργεί για εσας,απο καθημερινά σύνολα,αξεσουάρ,παπούτσια,δώρα για νεογέννητα,μέχρι νυφικά,βαπτιστικά,είδη γάμου κ βάπτισης...ακόμα,πραγματοποιούμε,ο,τι εσείς φανταστήκατε για μια μοναδική σας εμφάνιση... Πάντα με φροντίδα κ ιδιαίτερη σημασία στη λεπτομέρεια ...που κάνει και τη διαφορά... Η 15ετης πείρα μας στο χώρο μας, επιτρέπει να εξασφαλίζουμε για εσας τη καλύτερη ποιότητα πρώτων υλών,ΣΕ ΤΙΜΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ,αφού όλα περνούν απο τα δικά μας χέρια!!!! Μακρυγιάννη 107-109,Μοσχάτο...(έναντι εκκλησίας Μεταμορφώσεως).................κάντε κλικ στην εικόνα και διαβάστε περισσότερα.

Πέμπτη, 29 Σεπτεμβρίου 2016

A' ΕΣΚΑ Ανδρών:Στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος ο Αίολος Ταύρου αντιμετωπίζει τον ΑΟΚ Χαλανδρίου στο "Τιμόθεος Ευγενικός"..(Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων της 1ης αγωνιστικής)





Την Κυριακή 2/10 ο αγώνας Αρης Πετρούπολης - Αγιαξ Ταύρου (Δείτε το πρόγραμματης 3ης αγωνιστικής του 2ου ομίλου της Α Κατηγορίας ΕΠΣΑ)


Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα

9.ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο01/10/1616:30
10.ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣΣάββατο01/10/1616:30
11.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥΣάββατο01/10/1616:30
12.ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄Σάββατο01/10/1616:30
13.ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο01/10/1616:30
14.ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο01/10/1616:30
15.ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)Κυριακή02/10/1616:30
16.ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄Κυριακή02/10/1616:30

http://www.epsath.gr/

Ανακοίνωση:Η Ε.Π.Σ.Πειραιά ενημερώνει αλλαγή στο πρόγραμμα Αγώνων-Ποινές Ποδοσφαιριστών

Ανακοίνωση


Η Ε.Π.Σ.Πειραιά ενημερώνει (28.9.2016) (28/9/2016 08:13)

Αλλαγή στο πρόγραμμα Αγώνων

1.Ο αγώνας της Α’ Κατηγορίας ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ  ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ θα διεξαχθεί το Σάββατο 1.10.2016  στο γήπεδο ΜΟΣΧΑΤΟΥ και ώρα 16:00 αντί 16:30 που είχε αρχικά οριστεί.

2.Ο αγώνας της Α’ Κατηγορίας ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ θα διεξαχθεί τη Κυριακή 2.10.2016 στο γήπεδο ΑΙΓΙΝΑΣ και ώρα 14:30 αντί 16:00 που είχε αρχικά οριστεί.

Ποινές Ποδοσφαιριστών

Η Πειθαρχική Επιτροπή της  Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ αφού έλαβε υπόψη της τις  σχετικές διατάξεις του άρθρου 10 του Πειθαρχικού Κώδικα της Ε.Π.Ο., καθώς επίσης τα Φύλλα Αγώνων Πρωταθλήματος  της 24 & 25.9.2016, διοργάνωσης της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ, επιβάλλει ποινές σε ποδοσφαιριστές σωματείων ως εξής:

ΦΡΑΓΚΟΣ Κ. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ  ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ.(Κ) ΑΠΟ 26.9.2016.
ΛΙΟΣΗΣ Χ. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΤΡΕΙΣ (3) ΑΓ.ΗΜ. ΑΠΟ 25.9.2016 ΚΑΙ ΧΡΗΜ. ΠΟΙΝΗ 30€
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Γ.  ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ.(Κ) ΑΠΟ 26.9.2016.                                                
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Ε.  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΙΑ (1) ΑΓ. ΗΜ. (Κ) ΑΠΟ 25.9.2016.


Η Ε.Π.Σ. Πειραιά υπενθυμίζει

Η Ε.Π.Σ. Πειραιά υπενθυμίζει στα σωματεία της Β΄ Κατηγορίας (τέσσερα στον αριθμό) που δεν έχουν τακτοποιήσει την εκκρεμότητα με την σύναψη συμφωνίας με διπλωματούχο τεχνικό, ότι θα πρέπει το αργότερο μέχρι αύριο Παρασκευή 30/9  να έχουν τακτοποιήσει την υποχρέωση αυτή.

Επίσης τα σωματεία που  έχουν ληξιπρόθεσμες- ρυθμισμένες οφειλές θα πρέπει να τις τακτοποιήσουν έγκαιρα , καθώς σε κάθε άλλη περίπτωση  θα ανακληθούν οι προγραμματισμένοι αγώνες τους .


Από το Γραφείο Τύπου & Δημοσίων Σχέσεων

http://www.epspeir.gr/announcements/display_announcement.php?announcement_id=1017

ΕΠΣΠειραιά:To πρόγραμμα αγώνων του 1ου ομίλου (Α Κατηγορία).. Σάββατο (1/10) ΑΕ Μοσχάτου-ΑΕ Μαύρος Αετός-Ολυμπιάδα.



Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ -
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο01/10/1616:00
2.ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο01/10/1616:30
3.ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο01/10/1616:30
4.ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή02/10/1613:45
5.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή02/10/1616:30
6.ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή02/10/1616:30
7.ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή02/10/1616:30
8.ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΔευτέρα03/10/1616:45

http://www.epspeir.gr/

Τετάρτη, 28 Σεπτεμβρίου 2016

EΣΚΑΝΑ:Oι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από Σάββατο 01.10.16 έως Παρασκευή 07/10/16.

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΣΑΒΒΑΤΟ 01.10.16  έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 07/10/16. Η καινοτομία είναι ο ορισμός τριών διαιτητών στους αγώνες της Α΄ ανδρών !

Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, αποφάσισαν ΟΜΟΦΩΝΑ να έλθουν σε συμφωνία με την Ομάδα Αντιμετώπισης Επειγόντων Περιστατικών EMERGENCY MEDICAL GROUP SERVICES – HPS GROUP για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2016-2017 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό.

Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.
Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.

ΣΑΒΒΑΤΟ 01.10.16


Β΄ ΕΦΗΒΩΝ 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΟΔ. ΠΑΠ 19.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Β Ε ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
Β΄ΠΑΙΔΩΝ 
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Β Π ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ. ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.30 ΒΑΡΗ -ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ Β Π ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΤΟΒΗΛ ΔΑΥΙΔ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΟΡ Α ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΚΟΡ Α ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΚΟΡ Α ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΡΟΝΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 15.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΟΡ Α ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΟΡ Α ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΗΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΟΡ Α ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β 
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΚΟΡ Β1 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΟΡ Β1 ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΚΟΡ Β1 ΠΕΠΠΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡ Β1 ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡ Β2 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 09.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡ Β2 ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΧΡΗΣΤΙΔΗς ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.30 ΒΑΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΡ Β2 ΧΡΟΝΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΖΙΑΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 19.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΟΡ Β2 ΜΑΙΜΟΥ ΣΑΛΠΑ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΚΟΡ Β2 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΠΑΙΔΕΣ Γ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 19.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. Μ. ΠΕΡΑΜΟΥ 14.00 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ Π ΠΕΠΠΑΣ Δ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 16.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Π ΠΕΠΠΑΣ Δ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΡΕΝΤΗ Π ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 14.15 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Π ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Π ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1ο ΚΛ ΒΑΡΗΣ 17.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Π XATZAΡΑΣ ΤΟΒΗΛ ΔΑΥΙΔ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΦ ΜΕΛΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΡΑΠΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΚΥΡΙΑΚΗ 02.10.16


ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΒΑΡΗ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι. ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 19.15 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΝΕΑΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΗΛΟΙΔΗΣ Λ. ΤΕΡΖΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΜΙΧΑΣ Α ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Η ΙΚΑΡΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 
ΠΑΙΔΕΣ Α 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΤΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΛΠΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΠΑΙΔΕΣ Β 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΕΦΗΒΟΙ Β 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΙΔΕΣ Γ 
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 13.30 ΑΝ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑ Π ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΗΑΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. -ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Π ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Π ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΝΑΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙOΥΛΕΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ Ε ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙOΥΛΕΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 19.45 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΥΡΑΙΡΧΟΙ Π ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ - ΤΑΤΑΥΛΑ Π ΚΑΡΥΚΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 17.30 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ε ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 19.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ - ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ Ε ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Ε ΜΑΙΜΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΕΡΑΜΑ Ε ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 AEΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Ε ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Ε ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Ε ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. Π ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Π ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΔΕΥΤΕΡΑ 03.10.16


Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Α ΑΝΔ ΘΕΟΝΑΣ ΠΟΛΥΧΤΡΟΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Π. ΦΑΛΗΡΟ Α ΑΝΔ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΠΑΛΛΑΣ ΧΑΤΗΖΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΕΡΑΜΑ Α ΑΝΔ ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΑΡΓΥΡΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α ΑΝΔ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 20.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΕΡΑ Α ΑΝΔ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Α ΑΝΔ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΣΑΛΠΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ -ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Α ΑΝΔ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΤΟΒΗΛ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Δ ΑΝΔ ΤΖΙΜΗΣ XΡΟΝΗΣ ΖΙΑΚΑ ΖΕΡΙΤΗΣΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ Δ ΑΝΔ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ XATZAΡΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
2οΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.45 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΡΕΝΤΗ Δ ΑΝΔ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ Δ ΑΝΔ ΜΕΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΡΑΠΤΗ ΝΑΖΙΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΔΗΜ. Ν. ΣΜΥΡ ΑΡΤ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Δ ΑΝΔ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΙΜΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΤΡΙΤΗ 04.10.16


Α΄ ΠΑΙΔΩΝ -Α ΕΦΗΒΩΝ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π Α ΦΑΣΟΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε Α ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 19.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Π Α ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Ε Α ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π Α ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π Α ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ


ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Ε Β ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΖΙΑΚΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΕ -ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΕ -ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΚΑΝΗΣ Α. ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΜΗΝΑ ΕΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π Α ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (ΓΟΥΒΑ) 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε Α ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε Α ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Π Β ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜ. ΠΟΛΥΖΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Α ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π Β ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Β ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Ε Β ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΧΑΤΗΖΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ -ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Β ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
-----------------------------------------
ΑΝ ΔΗΆΒΕΡΗ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Π ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 20.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Π ΜΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ Π ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 19.30 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΠΕΡΑ Π ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Π ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ ΓΛΥΦ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π ΚΑΡΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΗ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΣΑΡΞ Π ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Ε ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
AN. ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΙΙ Ε ΧΡΟΝΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ Ε ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ -ΑΕ ΡΕΝΤΗ Ε ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΣΑΛΠΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Ε ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε ΤΖΙΜΗΣ ΡΑΠΤΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Ε ΠΕΠΠΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

 
ΤΕΤΑΡΤΗ 05.10.16


Α ΟΜ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΟΝΑ ΤΖΙΜΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΛΑΖΟΓΚΑ ΑΡΓΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

Β ΟΜ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΕΠΠΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΙΜΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

 
ΠΕΜΠΤΗ 06.10.16


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ 1 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛ 21.30 ΑΟΝΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ 1 ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ -ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 1 ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ 1 ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ 1 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΝΑΖΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 1 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 1 ΦΑΣΟΛΗΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 07.10.16


Γ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ. ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ 1 ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ XATZΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΛΛΑΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1 ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 1 ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΑΡΓΥΡΗ ΜΗΝΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 1 ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1 ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΈΥΣΙΣ -ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 1 ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ 1 ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗς ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

Ζευγάρωσαν τις νίκες τους, οι παίδες της Ελευθερίας Μοσχάτου νίκησαν εκτός έδρας και την Τερψιθέα με 48-62..(Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής-Βαθμολογία)

Ζευγάρωσαν τις νίκες τους, οι παίδες του Γ. Σιγάλα, ξεπερνώντας προβλήματα απουσιών και το καλό ξεκίνημα των γηπεδούχων, έφτασαν καθαρά στη νίκη. 

 Τα δεκάλεπτα: 12-08 , 25-25 , 35-44 , 48-62 

Τερψιθέα ( Βασιλάκος ) :  Πετρίδης © 17 (1),  Σωμαράκης 4 ,  Πετρόπουλος 2 ,  Δεληγιάννης ,  Ευαγγέλου 1 ,  Δημητρόπουλος 2 ,  Κουτρουλής ,  Σπυριδάκος,  Αρσένης 6 ,  Νικολής 6 ,  Λιανούδης 2 , ( δεν έπαιξε ο Λαμπαδίτης ) .
Α.Ο.Ε.Μσχάτου ( Σιγάλας ) :  Παχής ,  Χρονόπουλος 21 ,  Βρεττός , Σκάρλος ,  Λάζια , Δημητρόπουλος 6 ,  Παπαδόπουλος 2 ,  Μπουρσούκης © 18 (1), Ορφανάκος 2 ,  Τζάφα 8 ,  Σαρμουσάκης 3 ,  Ρήγας 2  .  


Ά Eφήβων ΕΣΚΑΝΑ:Mεγάλη νίκη εκτός έδρας του Ολυμπιακού στην παράταση επι του Πανιωνίου με 57-64(Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής-Βαθμολογία)




Ά Παίδων ΕΣΚΑΝΑ:Mεγάλη νίκη εκτός έδρας του Ολυμπιακού επι του Πανιωνίου με 49-71 (Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής-Βαθμολογία)


Τα δεκάλεπτα του αγώνα:16-20,30-37 49-71

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 47-44

ΔΙΑΙΤΗΤΈΣ : Πολυχρόνης, Ζαλόγκα
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ : 12-11, 31-24, 38-42, 47-44
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Σταμάτης) Κολιαδήμας, Βασσάλας 3, Ντούσιας 9(2), Παπαδόπουλος 12, Κούκης 2, Γεωργιτσης, Ροής, Ζέρβας 2, Περγαντής 17, Χ"δημητριάδης, Κατούνας, Πενταγιωτης 2.
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Φωτεινός) Σεχάι, Κοδριαννιδης 4, Παναγής 9, Παπαδόπουλος 11, Φίλιππας, Αβραμίδης, Παντζαβέλης 2, Μπουρνουσουζης 11(1), Λεβέντης, Δαμιγος-Ζαμανικας 5, Πασουδης, Αναγνώστου 2.
ΠΡΩΤΕΑΣ Α.Ε.Ο. - Α.Ο.Ν.Α., 85-18
Τα σκορ των δεκαλέπτων διαμορφώθηκαν ως εξής: (28-6, 48-8, 66-14, 85-18)
Περισσότερα σε ΄λίγο