Κυριακή 21 Φεβρουαρίου 2016

Ο Φωστήρας απέδρασε με 2-1 από την Ραφήνα.

Ο Φωστήρας απέδρασε με 2-1 από την Ραφήνα με τον Καϊμακαμούδη να βγάζει νοκ άουτ την Τριγλία στο 90+.
Τρεις πολύτιμος βαθμούς στη κούρσα ανόδου πήρε ο Φωστήρας που έφυγε με το 2-1 από την Τριγλία. Το ματς ήταν θρίλερ και κρίθηκε στις καθυστερήσεις.
Στο 50′ ο Καραδεμήτρος σκόραρε με φάουλ, ενώ στο 70′ ο Ογκμποε ισοφάρισε. Στις καθυστερήσεις του αγώνα ο Καϊμακαμούδης βρέθηκε στο κατάλληλο σημείο την κατάλληλη ώρα και χάρισε στο Φωστήρα τη νίκη.
Τριγλία Ραφήνας.: Λέτσο, Καρδάρης, Μανδύλης, Μεϊμάρογλου, Δάρρας, Σκαφίδας, Τσέπας, Καραδεμήτρος (83′ Κόντι), Βασιλείου, Σαγανάς (89′ Σιάννης), Παπαδόπουλος
Φωστήρας: Μπότος, Χαλκιάς, Μανάλης, Παραράς, Μαγγίνας (51′ Στάμος), Ντάλλας, Βελέτης, Σκάρος, Ταχματζίδης (67′ Ντάφλας), Όγκμποε (80′ Καϊμακαμούδης), Ζαγοριανός.